Wednesday, 25.05.2022, 00:04
Вітаю Вас Guest | RSS

...

Меню сайту

Річний звіт діяльності закладу освіти

Звіт директора НВК про роботу КАЛЮСЕЦЬКОГО НВК

у 2016-2017 н.р

та особистийвнесок у створеннісприятливих умов для забезпечення

якісногонавчально-виховногопроцесу.

        На початку 2016-2017 навчального року у навчальному закладі функціонували  4 повних класи і 2 класи на індивідуальній формі начання. 28 учнів навчалися у школі, 15 дітей відвідували дитячий садок. Навчальний рік закінчили 121 учень

Педагогічнийколектившколиналічує12учителів.  Вищу категорію мають 4 вчителі, першу – 5, другу – 3 вчителя. Педагогічне звання  “старший учитель” – 2 чоловіки, “вчитель-методист”  – 1 чоловік. За високі досягнення у справі навчання та виховання нагороджені грамотами відділу освіти 2чол .

      Учителі та вихователі НВК  у своїй роботі використовують нові педагогічні ідеї, передовий досвід, інноваційні технології навчання. Навчальний заклад працює за науково-методичною темою  “Формування творчо розвиненої, гуманної і толерантної особистості, патріота своєї Вітчизни, здатного до самовираження, самовизначення і проектування своєї успішної життєвої компетентност”. Організаційно-адміністративна робота була спрямована на вирішення основних завдань навчального року та підпорядкована вирішенню науково-методичної, навчальної(Розвиток творчого потенціалу особистості дитини в процесі навчання та виховання.) та виховної(Взаємозв’язок школи та родини як основа підвищення освітнього процесу.) проблеми навчального закладу.

Творчим досягненням педагогічного колективу є міжпредметна інтеграція, що має за мету реалізацію двох завдань, а саме: взаємоперевірка наявних знань, умінь та навичок з різних предметів та використання цих знань у певних умовах (реальних чи спеціально створених).

Для обов’язкового здобуття початкової, основної та повної загальної середньої освіти в навчальному закладіі були створені необхідні умови, а саме:

- за учнями 1-4-х класів були закріплені класні кімнати, які забезпечені всім необхідним для проведення навчально-виховного процесу, обладнані ігрові куточки;

- за учнями5-9-х класів були закріплені класні кімнати, які забезпечені всім необхідним для проведення навчально-виховного процесу;

- обладнані кабінети  хімії,інформатики;

- шкільна бібліотека забезпечувала всіх учнів школи необхідними підручниками, додатковою науково-методичною та художньою літературою, а вчителі та вихователі НВК  мали змогу користуватися крім науково-методичної та художньої літератури ще й періодичними виданнями з фахових дисциплін;

- уроки фізичної культури і здоров'я проводились у спортивній кімнаті та на шкільному спортивному майданчику;

- школа маєвихід до мережіІнтернет, що дає можливість учням користуватися її потенціалом;

- у кожній класній кімнаті та навчальному кабінеті обладнані куточки з національною символікою;

- у навчальному закладі обладнаний куточок з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Варіативна складова дозволяє забезпечити учням школи рівень знань, умінь і навичок понад державний стандарт. Навчально-виховний комплекс обслуговує с.Калюсик , с.Бистриця. Складені списки дітей за віком, які уточнюються працівниками НВК щорічно. У мікрорайоні навчального закладу немає дітей, що не навчаються, сімей та учнів, які порушують вимоги щодо обов’язкового здобуття загальної середньої освіти.

У НВКпрацювало 4 науково-методичних об’єднань учителів, а саме :

- МО вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ;

- МО вчителів гуманітарного циклу;

- МО вчителів природничого циклу;

- МО класних керівників.

Робота шкільних науково методичних об’єднань булла підпорядкована загальношкільній науково-методичній темі.

Педагогічний колектив НВК підтримує дітей, які виявили схильності до вивчення окремих предметів. Щорічно у жовтні проводиться перший етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін, який виявляє найбільш обдарованих учнів. У 2016-2017 навчальному році в 1 (шкільному) етапі олімпіади брали участь 14учнів 5-9-х класів. Призерами першого етапу стали 7 учнів. При підготовці до 2 (районного) етапу олімпіад з учнями-переможцями були проведені тренінги з предметів, додаткові заняття. Призові місця 2 (районного) етапу зайняли 4 учні.

Переможці олімпіад та конкурсів усіх рівнів на святі “Останнього дзвоника” нагороджуються грамотами та дипломами. Похвальним листом “За високі досягнення у навчанні» (навчальні досягнення високого рівня)  нагородженні 3учні школи. Виконання Концепції національно- патріотичного виховання вимагає створення такої навчальної системи, яка б сприяла всебічному розвитку особистості дитини, найповнішому розкриттю та реалізації її природних нахилів і талантів, яка б формувала національну самосвідомість і готувала до життя, допомагала визначитися при виборі фаху. Система виховної роботи в НВКспрямованана:

- організацію науково-методичної роботи з актуальних проблем виховання учнівської молоді;

- організацію учнівського самоврядування, співпрацю з дитячими та громадськими організаціями та об’єднаннями;

- співробітництво з громадськими, культурно-просвітницькими організаціями та об’єднаннями;

- родинне виховання;

- керівництво позаурочною діяльністю.

Упродовж 2016-2017 навчального року проводились різноманітні заходи щодо формування національної свідомості учнів, відновлення історичної пам'яті та становлення національної системиви ховання, а саме:

- народознавчі заходи;

- традиційне родинне свято;

- спортивні змагання “Козацькому роду нема переводу”                            

- тиждень української мови;

- Шевченківські дні;

- Дні здоров’я

- родинні свята до 8 Березня;

- Тиждень “За здоровий спосіб життя”;

- День довкілля “ Я – частинка природи”;

- заходи до Дня Перемоги;

- заходи до Дня Матері;

Налагоджена тісна співпраця з батьками. У навчальному закладі працює лекторій педагогічних знань для батьків, батьківський комітет, проводяться батьківські дні.

На батьківські збори 5-9 класів запрошувались представники соціальної служби району. Батьки є активними учасниками шкільного життя проводять профілактичну роботу проти шкідливих звичок, наркоманії та тютюнопаління, допомагають в організації лекцій та бесід з представниками правоохоронних органів та медичними працівниками, беруть участь та допомагають організовувати спортивні змагання. Щомісячно на своїх засіданнях члени загальношкільного батьківського комітету вирішують нагальні питання шкільного життя.

Рада школи у своїй роботі об’єднувала зусилля педагогічного, учнівського колективів і батьків на розвиток та удосконалення навчально-виховного процесу. Проведено 6 засідань, на яких розглядалися питання родинного виховання, організації харчування, медичного обслуговування. Обговорювались питання про навчальні досягнення учнів, про стан відвідування навчальних занять, про атестацію педагогічних працівників, про нагородження учнівшколи Похвальними листами.

        Гарячим харчуванням охоплено28учнів. Пільгове харчування надано10учням.

Медичне обслуговування учням школи надається працівниками ФАПу ( згідно договору). Учні НВК вчасно проходять медичні огляди, проводяться необхідні щеплення.

На дітей пільгових категорій сформований банк даних (дітей-інвалідів  – 1, діти, які перебувають під опікою - 2, багатодітні – 6, діти учасників АТО -2 ), проведені обстеження їх житлових умов. Дітям з сімей даних категорій протягом навчального року надавались квитки на новорічні  вистави, пільгове харчування та пільгові путівки на оздоровлення . 

З РІЧНОГО ПЛАНУ

  • Двічі перевірявся стан виконання навчальних програм, три рази стан ведення класних журналів, відвідування учнями навчальних занять у школі. Перевірявся стан викладання: іноземної мови в 7-9-х класах (тематичний контроль), української мови в 5, 7,9 -х класах (якісно-оперативний контроль), математики в 1-4-х класах (якісно-оперативний контроль), математики в 7-9-х класах (якісно-оперативний контроль), хімії (тематичний контроль), музики (тематичний контроль),, фізкультури (якісно-оперативний контроль), інформатики (фронтальний).

 

Пошук
Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Годинник

Хмельницька обл., Віньковецький район, с.Калюсик, вул. Центральна, 56 © 2022
Free website builderuCoz